Regional cup mládeže

V neděli 13. června se uskutečnil další ročník soutěže v požárním sportu mládežnických družstev pod názvem "Regional cup mládeže".

Soutěž probíhala již za tradičně velkého zájmu přihlížejících na fotbalovém hřišti "Za mlýnem". Do soutěže se registrovalo celkem 13 týmů mladých hasičů a byly k vidění skvělé výkony. Vítězem se nakonec stalo družstvo z obce Lavičky, které o pouhou vteřinu porazilo druhého v pořadí, družstvo z obce Olší.

I rozdíly na dalších místech byly minimální, soutěž byla velmi vyrovnaná a soutěžící podali opravdu velmi solidní výkony - například mezi třetí Lomničkou a čtvrtým družstvem z Blízkova byl rozdíl pouhých 29 setin vteřiny. Mladí hasiči z Doubravníka obsadili osmou příčku se ztrátou 5,5 vteřiny na vítěze.

V následném klání O pohár starosty městyse Doubravník, kterého se zúčastnilo pět nejlepších, potvrdilo velmi dobrou formu družstvo z Laviček a v nejlepším čase dne získalo i tuto putovní trofej.

Celé odpoledne bylo velmi vydařené, nakonec se umoudřilo i počasí, a tak byli všichni účastníci i návštěvníci spokojeni.