Rodinné pasy


Vážení spoluobčané,
čas naší rekreace a dovolených bude jistě omezen současným stavem a budeme možná vděční i jen za to, pokud budeme moci cestovat jen po naší republice. Proto nabízím seznámení s projektem, který by mi mohl rodinám trochu zpříjemnit společně strávené chvíle.

Rodinné pasy

Rodinné pasy je projekt, díky kterým rodiny mohou využívat slevy 5-50 % na služby, výrobky a volnočasové aktivity na území celé České, Slovenské republiky a dále v oblasti Dolního Rakouska u poskytovatelů, kteří jsou do projektu zapojeni, u pokladny bývají označení logem projektu Rodinné pasy.

Tento projekt vznikl v Jihomoravském kraji na podporu rodin s dětmi. V současné době projekt funguje v Jihomoravském kraji, Kraji Vysočina, Olomouckém kraji, Pardubickém kraji, Královéhradeckém kraji, Ústeckém kraji a ve městě Kroměříž.

Zapojení do projektu je pro rodiny zdarma. Na základě registrace je rodinám (i neúplným tzn. také nesezdaným partnerům a jejich dětem, samoživitelům, osobám mající dítě v péči) vystavena karta Rodinné pasy. Podmínkou je trvalé bydliště v zapojeném kraji a alespoň jedno dítě do 18 let.


V našem nejbližším okolí je možné výhody projektu využít např:

  • Koupaliště Tišnov (dospělí sleva 33 % a děti 50 %)
  • Wellness Kuřim s.r.o (sleva 15 % na rodinné i jednorázové vstupné ve všední den)
  • Bazén s mořskou vodou - Hotel Bystré (10 % na poskytované služby)
  • ZOO Brno (10 % na vstup)


Více podrobnějších informací je možné získat na internetových stránkách:

www.rodinnepasy.cz


Anna Truhlářová