Úřad městyse Doubravník informuje


poslední aktualizace 24.02.2021
Nabízíme pomoc, kdo potřebují.
Všem starším spoluobčanům, nemocným, zejména těm, kteří právě prodělávají koronavirovou infekci, či jen jsou v karanténě, nebo jinak potřebným, nabízíme pomoc s nákupem potravin, léků, donáškou obědů. Pomoc při zajištění péče o zvířata nebo zajištění jiných potřeb chodu domácnosti. Případně pomůžeme s vyřízením dalších záležitostí.


Hlásit se můžete na úřadu městyse na tel. č. 566 566 331 nebo na 724 159 584.


Úřad městyse Doubravník


Obecné doporučení:

  • V rámci prevence a posílení imunity choďte ven do přírody, zejména při slunečném počasí a užívejte naší krásné přírody.
Oblastní charita Tišnov

Přichází s nabídkou pomoci, ať už pro rizikové skupiny ohrožené nákazou koronavirem nebo pro ty, kteří museli zůstat doma v karanténě nebo už se s koronavirem léčí, případně pro jejich blízké, o které se jinak běžně sami starají.

  • Nabízíme možnost zajištění nákupu nebo dovoz léků, ať našimi pracovníky nebo zprostředkováním dobrovolnické pomoci.Občané, kteří potřebují poradit nebo uklidnit v této složité situaci, se mohou telefonicky obracet na Linku důvěry Oblastní charity Blansko:
Mobilní rozhlas:

Pokud chcete aktuální informace Úřadu městyse Doubravník dostávat pravidelně a v co nejkratší době, využijte aplikaci "Mobilní rozhlas".

  • Zaregistrovat se můžete   Z D E  
Nejbližší odběrová místa pro testování
Omezení úředních hodin Úřadu městyse Doubravník:

Omezení bylo od 15.2. 2021 ukončeno. Úřední hodiny Po a St 8-17 hodin.:


Prosíme dále spoluobčany, aby omezili návštěvu Úřadu městyse Doubravník na nezbytně nutné případy. Upřednostňujte prosím telefonický či elektronický kontakt před osobním.

Platby, pokud možno provádějte bezhotovostně nebo pro následující období odložte.
Otevírací doba na naší Poště Partner v Doubravníku

Omezení bylo od 22.2. 2021 ukončeno.

Otevírací doba:

Po a St   8 - 11 a 12 - 18 hod.

Út, Čt a Pá   8 - 11 hod.
Uzavření provozů v Doubravníku

Vážení spoluobčané,

v návaznosti na usnesení Vlády České republiky č. 1080   ze dne 21. 10. 2020 oznamujeme následující omezení služeb pro obyvatele poskytované městysem Doubravník:


  • Pedikúra je uzavřena
  • Místní knihovna je otevřená St a Pá 17 - 18 hod. od 1. 3. 18 - 19 hod.
  • Sběrný dvůr otevřený v obvyklých časech St 16 - 18 a So 14 - 16 hod.O dalších skutečnostech vás budeme informovat.Ing. Barbora Šenkyříková
starostka městyse Doubravník