Úřad městyse Doubravník informuje


poslední aktualizace 26.04.2021
Nabízíme pomoc, kdo potřebují.
Všem starším spoluobčanům, nemocným, zejména těm, kteří právě prodělávají koronavirovou infekci, či jen jsou v karanténě, nebo jinak potřebným, nabízíme pomoc s nákupem potravin, léků, donáškou obědů. Pomoc při zajištění péče o zvířata nebo zajištění jiných potřeb chodu domácnosti. Případně pomůžeme s vyřízením dalších záležitostí.


Hlásit se můžete na úřadu městyse na tel. č. 566 566 331 nebo na 724 159 584.


Úřad městyse Doubravník


Obecné doporučení:

  • V rámci prevence a posílení imunity choďte ven do přírody, zejména při slunečném počasí a užívejte naší krásné přírody.Nejbližší odběrová místa pro testování
Oblastní charita Tišnov

Přichází s nabídkou pomoci, ať už pro rizikové skupiny ohrožené nákazou koronavirem nebo pro ty, kteří museli zůstat doma v karanténě nebo už se s koronavirem léčí, případně pro jejich blízké, o které se jinak běžně sami starají.

  • Nabízíme možnost zajištění nákupu nebo dovoz léků, ať našimi pracovníky nebo zprostředkováním dobrovolnické pomoci.Občané, kteří potřebují poradit nebo uklidnit v této složité situaci, se mohou telefonicky obracet na Linku důvěry Oblastní charity Blansko:
Mobilní rozhlas:

Pokud chcete aktuální informace Úřadu městyse Doubravník dostávat pravidelně a v co nejkratší době, využijte aplikaci "Mobilní rozhlas".

  • Zaregistrovat se můžete   Z D E  
Omezení úředních hodin Úřadu městyse Doubravník:

  • Prosíme spoluobčany, aby omezili návštěvu Úřadu městyse Doubravník na nezbytně nutné případy.
  • Upřednostňujte prosím telefonický či elektronický kontakt před osobním.
Otevírací doba na naší Poště Partner v Doubravníku

Omezení bylo od 22.2. 2021 ukončeno.

Otevírací doba:

Po a St   8 - 11 a 12 - 18 hod.

Út, Čt a Pá   8 - 11 hod.
Uzavření provozů v Doubravníku


  • Pedikúra je uzavřena
  • Sběrný dvůr otevřený v obvyklých časech St 16 - 18 a So 14 - 16 hod.O dalších skutečnostech vás budeme informovat.Ing. Barbora Šenkyříková
starostka městyse Doubravník