Ordinace praktického lékaře pro dospělé v Doubravníku


Vážení spoluobčané.
S velkou lítostí jsme obdrželi zprávu o úmrtí našeho dlouholetého pana doktora MUDr. Pavla Kudláčka. Dovolím si vyjádřit vděčnost panu doktorovi za jeho péči o nás. I přes vlastní velké zdravotní problémy pečoval o ty druhé, o nás. Bohužel s tímto jsme přišli o pečujícího lékaře. Naše ordinace v tuto chvíli bude uzavřená.

Intenzivně pátráme po lékaři, který by se naší ordinace ujal. Tento doktor musí absolvovat výběrové řízení, které provede Krajský úřad na žádost městyse Doubravník. V nejbližších týdnech ordinace nebude provozována. Obsazení ordinace, vzhledem k situaci ve zdravotnictví může trvat i delší dobu.

Proto Krajský úřad Jihomoravského kraje doporučil, stejně jako lékaři, abyste se do doby, než bude zajištěn lékař pro naši ordinaci, zaregistrovali u lékařů v blízkém okolí.

Z toho důvodu Vám nyní poskytujeme seznam lékařů v okolí, který budeme rozšiřovat podle zjištěných možností lékařů, přijímat pacienty.

Prosím, vezměte v úvahu současnou vypjatou situaci a přetížení lékařského personálu.

Mnohdy lékaři upřednostňují registraci přes webové rozhraní nebo emailovou korespondenci, kterou mohou vyřídit v klidu po ordinačních hodinách.

Současně se pokusíme pomoci vyřešit způsob předávání zdravotní dokumentace vašim budoucím lékařům.

MUDr. Mašková, Dolní Loučky, MUDr. Bohanes, Nedvědice a MUDr. Lukáš, Dolní Rožínka - mají již vyčerpané kapacity a pacienty již neregistrují.


MUDr. Vališová, Předklášteří


MUDr. Melník, Bystřice nad Pernštejnem


MUDr. Valíková, Dolní LoučkyVystavení receptů:

  • Recepty v papírové podobě bude vystavovat MUDr. Pospíšilová v Bystřici nad P. v pondělí 26. října od 7 do 11 hod. na tel.č. 566 688 247.
  • Z důvodu nemoci zrušeno !!!


Barbora Šenkyříková