| Dnes je: 24.06. 2026 | | Poslední články | Mapa stránek | Kalendář | Facebook | Info-seznam | |
| v regionech: - Tišnov |
| - Bystřice nad Pernštejnem |
|
22/06/26 Úřední deska - Potřebný počet podpisů |
|
17/06/26 Úřední deska - Svolání zastupitelstva |
|
17/06/26 Úřední deska - Veřejnoprávní smlouva |
|
22/06/26 Školní jídelna - Jídelní lístek od 29.06… |
|
15/06/26 Školní jídelna - Jídelní lístek od 22.06… |
|
02/06/26 MěKS Tišnov - Léto 2026 |
| Celý přehled [5] |
| Doubravnický zpravodaj |
![]() |
| obsah čísla 02/2025 |
![]() |
| verze pro tisk [ zde ] |
Dne 30. ledna 2010 se uskutečnil druhý "pyžamák". Už název tohoto turnaje značí, že se muselo jednat o zajímavou volejbalovou sobotu. A taky, že jo.
V Doubravníku se sešlo 6 týmů. Všichni hráči nastoupili ve slušivých nočních oblečcích a nutno říci, že někteří předčili očekávání pořadatelů a vybrali ze svého šatníku skutečně to nejlepší, za což byli v závěru náležitě oceněni :-).
Hrálo se systémem každý s každým a na hřišti se již po prvním hvizdu rozzuřil volejbalový boj hodný "extraligy". Hráči se snažili ze všech sil, i když se zvyšujícím se počtem odehraných zápasů a cifrou na účtu v baru, některým postupně ubývaly...
K dispozici byla hráčům ve volných chvílích i kuchyně plná dobrot.
Kolem půlnoci byl turnaj ukončen, proběhlo předání cen a vyhlášení nejlepších pyžamových oblečků. A hupky do postýlek...
Eva Šenková