all mail address your message write your comment show all comments
Doubravník

městys Doubravník


Oficiální stránky

Doubravník
  Dnes je: 26.06. 2022 | Poslední články | Mapa stránek | Kalendář | Facebook | Info-seznam |
 

Úřad městyse:


Další rubriky:

Mobilní rozhlas:
logo mobilní rozhlas

Bezpečný internet:
logo NÚKIB

logo e-bezpečí

Nabídka práce:
  v regionech: - Tišnov
- Bystřice nad Pernštejnem

Doporučujeme:
Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje
Restaurace a penzion
Břetislava Sedláčka
Rekreační středisko - PRUDKÁ
jižní Morava
ppgo
firebrno
krizport

Statistika:
TOPlist

Najdete nás zde:
  49°25'31.10" NWGS-84
  16°21'07.14" E
  313 m.n.m.

Naposled přidané:
24/06/22 Úřad městyse
- Rozpočtové opatření č.6
15/06/22 Úřední deska
- Informace o osvobození
08/06/22 Úřední deska
- Svolání zastupitelstva

Krátké zprávy:
22/06/22 Podhorácké m.
- Pozvánka na výstavu
21/06/22 Školní jídelna
- Jídelní lístek od 27.06…
23/05/22 Městys Nedv...
- Program SPP 2022
Celý přehled   [8]

Pozemkové úpravy:
- Pozemkové úpravy

Přečtěte si:
Doubravnický zpravodaj
Doubravnický zpravodaj
obsah čísla  01/2022

Zpravodaj Senioři v krajích
Zpravodaj Senioři v krajích
říjen/2021   *.pdf

Zpravodaj Oblastní charity
Zpravodaj Oblastní charity Tišnov
05/2020 ve formátu *.pdf

Dotační program,
příspěvky:
- Obnova kultur. památek
- Podpora sportu, kultury
- Sociální podpora

Možná vám uniklo:
- Usnesení č.ZM-34/2014

Počasí:
Počasí Doubravník - Slunečno.cz

Obecní geoportál:
logo Geoportál

Fotogalerie:
www.rajce.net

doubravnik.rajce.net


Programování a správa:
Petr Koukal

Výsledky - přehazovaná děti Sejřek

20.09.2016

Ve čtvrtek 18. srpna 2016 se uskutečnil turnaj pro děti v plážové přehazované na Sejřku. Celkem hrálo 20 dětí z Doubravníku, Nedvědice a Sejřku.

Děti byly rozděleny na 2 skupiny (mladší, starší) po 5 týmech, hrálo se na dva hrané sety do 10 bodů, každý s každým.



 



Výsledky turnaje:

Skupina A - starší (3. - 7. třída)

  1. Unicorn (Ondřej Krušina, Jakub Krušina)
  2. VIP (Terezka Bracková, Bára Jarošová)
  3. Duble S (Amálka Štarhová, Jana Štarhová)
  4. Rebels (Terezka Soukupová, Natálka Štarhová)
  5. Minecraft (Vašek Verner, Denis Ben-Chenni)

Skupina B - mladší (2. - 4. třída)

  1. Teroristi (Tomáš Litoborský, Matěj Jaroš)
  2. Simpsnovi (David Šindelka, Adélka Vernerová)
  3. Raiman (Matěj Beránek, David Hrazdíra)
  4. Smajlíci (Natálie Šenková, Peťa Pallová)
  5. Lišky (Valérie Štarhová, Michal Buček)

Děkuji všem organizátorům za zabezpečení této sportovní akce a též fanouškům, kteří podpořili především domácí sportovce.

Velké díky patří i vedení obce Sejřek za sponzorské dary a podporu sportu v obci.


fotky:  


Eva Šenková


Turnaj byl pořádán za podpory z dotačního programu městyse Doubravník, programu na podporu sportu.



Celý článek | přečteno 2.203 x   ohlasů 0 Přidat názor Verze pro tisk Sdílet na Fb

Tyto stránky byly vytvořeny prostřednictvím redakčního systému napsaného v PHP jazyce
a nepoužívají soubory cookies k ukládání uživatelských dat.
validní HTML 4.01 validní CSS 2.1 validní RSS 0.91 ochrana proti s.p.a.m.u
optimalizováno pro prohlížeče SeaMonkey , Firefox , Opera a Yandex
data jsou komprimována metodou (gzip)
prohlášení o přístupnosti webu
© 2004 - 2022