all mail address your message write your comment show all comments
Doubravník

městys Doubravník


Oficiální stránky

Doubravník
  Dnes je: 09.08. 2020 | Poslední články | Mapa stránek | Kalendář | Facebook | Info-seznam |
 

Úřad městyse:


Další rubriky:

Mobilní rozhlas:
logo mobilní rozhlas

Bezpečný internet:
logo internet pro seniory

Nabídka práce:
  v regionech: - Tišnov
- Bystřice nad Pernštejnem

Doporučujeme:
Místní akční skupina Brána Brněnska, z.s.
Dobrovolný svazek obcí Tišnovsko
Restaurace a penzion
Břetislava Sedláčka
Rekreační středisko - PRUDKÁ
jižní Morava
ppgo
firebrno
krizport

Statistika:
TOPlist

Najdete nás zde:
  49°25'31.10" NWGS-84
  16°21'07.14" E
  313 m.n.m.

Naposled přidané:
07/08/20 Úřad městyse
- Rozpočtové opatření č.5
01/08/20 Fotogalerie
- Drvopleň obecný
31/07/20 Úřední deska
- Stanovení počtu členů

Krátké zprávy:
    dnes  MUDr. Pecinová
- Změna ordinační doby
07/08/20 MICROTEX a. s.
- Nabídka zaměstnání
04/08/20 LIKOV s.r.o.
- Nabídka zaměstnání
Celý přehled   [8]

Dotační program:
- Obnova kultur. památek
- Podpora sportu, kultury

Přečtěte si:
Doubravnický zpravodaj
Doubravnický zpravodaj
obsah čísla  01/2020

Zpravodaj Oblastní charity
Zpravodaj Oblastní charity Tišnov
02/2020 ve formátu *.pdf

Možná vám uniklo:
- Usnesení č.ZM-15/2012

RSS kanál:
 InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO
- Kamaráde, ty bys m...
- Počasí v červenci
- Zoo zve na večerní...
- PÍPNI A JEĎ - c...
- Nevěsty z jiných s...

Počasí:
Počasí Doubravník - Slunečno.cz

Obecní geoportál:
logo Geoportál

Kalendář městyse:
Kalendář městyse

Kalendář městyse
verze pro tisk   [1]  [2]

Fotogalerie:
www.rajce.net

doubravnik.rajce.net


Programování a správa:
Petr Koukal

Výsledky soutěže Řeka Svratka

24.12.2019

Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Sešlo se celkem přes 150 děl, vybrat vítěze nebyl tedy jednoduchý úkol.

I. kategorie (do 6 let)

  1. místo: MŠ Štěpánovice
  2. místo: MŠ Doubravník - Motýlci
  3. místo: Tobias Tručka, Tomáš Husák (MŠ Mikulov)


II. kategorie (do 11 let)

  1. místo: ZŠ Doubravník
  2. místo: Tereza Pavelková
  3. místo: Barbora Chovancová: ZŠ Smíškova 5.B


III. kategorie (do 18 let)

  1. místo: Kristian Vajo, Michal Tyškul
  2. místo: Nicol Kalášková
  3. místo: ZŠ 28. října, 9.D


IV. kategorie (nad 18 let)

  1. místo: Martina Šedá
  2. místo: Michaela Dufková
  3. místo: Miloš Buček




vítězné dílo, Martina Šedá


Veronika Chludilová



Celý článek | přečteno 714 x   ohlasů 0 Přidat názor Verze pro tisk Sdílet na Fb

Tyto stránky byly vytvořeny prostřednictvím redakčního systému napsaného v PHP jazyce
a nepoužívají soubory cookies k ukládání uživatelských dat.
validní HTML 4.01 validní CSS 2.1 validní RSS 0.91 ochrana proti s.p.a.m.u
optimalizováno pro prohlížeče SeaMonkey , Firefox , Opera a Yandex
data jsou komprimována metodou (gzip)
prohlášení o přístupnosti webu
© 2004 - 2020